Dzieci, podobnie jak dorośli, potrzebują zabezpieczenia przed wirusami, bakteriami wywołującymi poważne choroby, a także przed zanieczyszczeniami powietrza. W trosce o najmłodszych powstały maseczki ochronne dla dzieci, wyróżniające się mniejszymi rozmiarami oraz ciekawymi wzorami, dzięki którym zakładanie tych produktów jest przyjemnością, a nie jedynie obowiązkiem.

Maseczki dla dzieci

Maseczki Dla Dzieci - Ochronne 3-Warstwowe Różowe, Niebieskie, Białe

Maseczki Dla Dzieci - Ochronne 3-Warstwowe Różowe, Niebieskie, Białe
Maseczki Dla Dzieci - Ochronne 3-Warstwowe Różowe, Niebieskie, Białe

Specjalnie przygotowane maseczki ochronne dla DZIECI z kolorowymi nadrukami w pandy lub pieski, serduszka lub gwiazdki. Maseczka posiada drucik na nos. Rozmiar maseczki: 14,5 x 9,5 cm. Pakowane po 10 szt.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

0,28 zł

Cena netto: 0,23 zł

Maski FFP2 Dla Dzieci, 5-Warstwowe, BFE>95%

Maski FFP2 Dla Dzieci, 5-Warstwowe, BFE>95%
Maski FFP2 Dla Dzieci, 5-Warstwowe, BFE>95%

DZIECIĘCA Maska ochronna FFP2 5-warstwowa z DWOMA grubymi filtrami meltblown i blaszką na nos estetycznie wszytą w materiał maskiRegulowany klips na nos oraz elastyczne mocowanie na uszy, idealne dopasowanie do twarzy. Posiada certyfikat CE, standard EU EN149:2001 + A1:2009.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

1,29 zł

Cena netto: 1,05 zł

Maski FFP2 MEDYCZNE Polskie Dla Dzieci, 4-Warstwowe, BFE>98%, 2 Filtry, Badania CIOP

Maski FFP2 MEDYCZNE Polskie Dla Dzieci, 4-Warstwowe, BFE>98%, 2 Filtry, Badania CIOP
Maski FFP2 MEDYCZNE Polskie Dla Dzieci, 4-Warstwowe, BFE>98%, 2 Filtry, Badania CIOP

DZIECIĘCA Maska medyczna FFP2 4-warstwowa z DWOMA grubymi filtrami meltblown i blaszką na nos estetycznie wszytą w materiał maskiRegulowany klips na nos oraz elastyczne mocowanie na uszy, idealne dopasowanie do twarzy. Certyfikowana przez Polską Jednostkę , standard EU EN 14683+AC:2019. 

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

1,99 zł

Cena netto: 1,84 zł

Maseczki dla dzieci - w trosce o zdrowie najmłodszych

Wszystkie osoby przebywające w miejscach publicznych narażone są na choroby wywoływane bakteriami i wirusami przenoszonymi drogą kropelkową. Najmłodsi, tak jak ich rodzice, mają codziennie kontakt z innymi ludźmi, którzy mogą być nosicielami określonych chorób. Maseczki dla dzieci z filtrem dostępne w ofercie sklepu Maskimed stanowią barierę dla zarazków, co jest szczególnie ważne w przypadku pociech, u których cały czas rozwija się układ odpornościowy.

Maseczki ochronne dla dzieci - dlaczego warto w nie zainwestować?

Należy podkreślić, że tak jak produkty tworzone z myślą o dorosłych, również maseczki dla dzieci, aby mogły być uznane za skuteczne, muszą spełniać następujące normy unijne: EN 149:2001+A1:2009 lub EN 14683+AC:2019. W asortymencie sklepu Maskimed znajdą Państwo wyłącznie produkty posiadające odpowiednie certyfikaty, potwierdzające ich skuteczność. Co więcej, dbamy o to, aby wszystkie maski ochronne dla dzieci były przechowywane w odpowiedni sposób, nienarażający ich na zanieczyszczenia. Dzięki temu mogą one dotrzeć do Państwa w nienaruszonym stanie.

Warto zaznaczyć, że maski dla dzieci pomagają również ochronić organizmy najmłodszych przed zanieczyszczeniami powietrza, a na te są szczególnie narażone osoby zamieszkujące duże miasta. Co więcej, tego rodzaju produkty skutecznie zabezpieczają też przed przenoszeniem bakterii z rąk do buzi, np. podczas zabawy, gdy pociecha może nieświadomie dotknąć palcami ust.

Maseczki dla dzieci z filtrem chronią przed:

  • wirusami i bakteriami przenoszonymi drogą kropelkową,
  • zanieczyszczeniami powietrza,
  • zarazkami, które dzieci mogą nieświadomie przenieść w okolice ust oraz nosa.

Kolorowe i wzorzyste maseczki chirurgiczne dla dzieci

Noszenie maseczek przeciwwirusowych dla dzieci często jest czymś niezrozumiałym. W związku z tym, przed założeniem najmłodszym członkom rodziny tego typu produktów dobrze im wytłumaczyć, co daje noszenie maseczki i dlaczego jest to tak ważne. Chcąc jeszcze bardziej zachęcić pociechy do noszenia tego typu produktów, warto postawić na dostępne w naszej ofercie maseczki chirurgiczne dla dzieci, które zostały ozdobione ciekawymi, atrakcyjnymi dla najmłodszych nadrukami.

W naszej ofercie znajdą Państwo wielokolorowe maseczki dla dzieci. Ochronne produkty pokryte wzorami przedstawiającymi owoce czy zwierzątka na pewno przypadną do gustu najmłodszym. Dzięki odpowiednim maseczkom przeciwwirusowym dla dzieci walka z zarazkami, bakteriami czy też zanieczyszczeniami powietrza nie będzie dla pociech męcząca. Zamiast tego, za sprawą wzorków, najmłodsi mogą potraktować maseczki jako ciekawe dodatki do ich strojów.

Maseczki przeciwwirusowe dla dzieci - gwarancja ochrony i komfortu najmłodszych

Chcąc zapewnić najmłodszym odpowiednią ochronę, warto postawić na dostępne w ofercie sklepu Maskimed maseczki dla dzieci. Antywirusowe produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniały najmłodszym pożądane bezpieczeństwo, a przy tym - nie utrudniały mówienia i oddychania. Co więcej, każdy wariant znajdujący się w asortymencie został wyposażony w aluminiową wstawkę na nos, co zapewnia noszącym maseczkę dzieciom komfort.

Dzięki usztywnieniu oraz mniejszemu rozmiarowi, maseczki przeciwwirusowe dla dzieci dobrze przylegają do twarzy, co pomaga zwiększyć ochronę najmłodszych. Jest to również istotne dla wygody pociech noszących okulary, ponieważ zmniejsza parowanie szkieł. Warto również zaznaczyć, że oferowane maseczki jednorazowe dla dzieci zostały wykonane z materiałów, które nie wywołują podrażnień na delikatnej skórze najmłodszych, dlatego można je nosić bez obaw.

Dzięki rozciągliwym gumkom, maski przeciwwirusowe dla dzieci nie uciskają uszu najmłodszych, nawet podczas noszenia ich przez dłuższy czas. Chcąc zapewnić Państwa pociechom jak najlepszą ochronę, zwracamy uwagę na wszystkie detale oferowanych produktów. Dzięki temu mamy pewność, że są one funkcjonalne i zachęcają najmłodszych do dbania o własne zdrowie, a także o bezpieczeństwo innych osób, z którymi mają oni kontakt podczas wyjść na plac zabaw, do sklepu czy też do szkoły lub przedszkola.

Maseczki jednorazowe dla dzieci w ofercie sklepu Maskimed

W asortymencie sklepu Maskimed znajdą Państwo bezpiecznie i dopasowane do potrzeb najmłodszych maski dla dzieci. Antywirusowe produkty pokryte atrakcyjnymi nadrukami sprawią, że rodzice nie będą musieli długo namawiać swoich pociech do ich założenia. Wszystkie maseczki dla dzieci sprzedawane są w opakowaniach, które ułatwiają zabieranie ich ze sobą niezależnie od tego, gdzie udaje się dziecko. Warto także podkreślić, że produkty w folijkach, nawet po schowaniu do plecaka czy torebki, nie będą narażone na zabrudzenie.

Wszystkie produkty pakowane i wysyłane są w taki sposób, aby po dostarczeniu ich do Państwa mogły pełnić swoje funkcje. Chcąc mieć pewność, że najmłodsi będą odpowiednio z nich korzystać, warto również przedstawić im, jak prawidłowo zakładać maseczkę dla dzieci. Jednorazowe produkty są proste w użytkowaniu i gwarantują bezpieczeństwo, ponieważ za każdym razem pociecha zasłania usta oraz nos wcześniej nieużywanym, bezpiecznym dla skóry produktem.

Maseczki dla dzieci muszą być wykonywane ze szczególną dbałością o detale. Najmłodsi to nierzadko najbardziej wymagający klienci, dlatego dostarczamy Państwu wyłącznie skuteczne produkty, które są przy tym wygodne, a także atrakcyjne dla najmłodszych. Stawiając na oferowany w sklepie asortyment, wybierają Państwo zdrowie i komfort dzieci mających na co dzień korzystać z zakupionych maseczek oraz innych środków ochrony indywidualnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl