Szukając odpowiednich produktów do ochrony na co dzień, warto zwrócić uwagę na maseczki wielorazowe. Warianty wykonane z bawełny mogą zmniejszyć ryzyko zarażenia siebie oraz innych podczas codziennych wyjść na zakupy, do pracy czy szkoły. Z kolei te z wymiennymi filtrami to dobry wybór dla klientów potrzebujących większej ochrony. Oba rodzaje maseczek wielorazowych znajdą w ofercie sklepu Maskimed.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Maseczki bawełniane wielorazowe - czy warto na nie postawić?

Stawiając na maseczki bawełniane wielorazowe, dokonują Państwo wyboru ekonomicznego, a także ekologicznego. Tego rodzaju produkty, jak sama nazwa mówi, mogą być używane wiele razy. Dzięki temu nie trzeba codziennie kupować nowego produktu. To, jak wiele masek wielorazowych będzie Państwu potrzebnych, zależy przede wszystkim od częstotliwości ich noszenia. Zazwyczaj jedno opakowanie tego rodzaju produktów wystarcza na bardzo długi czas, co pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy.

Maseczki wielorazowe bawełniane stanowią również dobry wybór dla osób dbających o środowisko naturalne. Wymieniając za każdym razem tego rodzaju produkt na nowy, produkuje się znaczną ilość odpadów, które później nierzadko trafiają do oceanów. Inwestując w warianty wielorazowe, można ograniczyć to zjawisko. 

Należy jednak przy tym pamiętać, że maski bawełniane wielorazowe nie są polecane osobom pracującym w służbie zdrowia oraz tym, które na co dzień narażone są na kontakt z osobami chorymi, ponieważ w takim przypadku ich ochrona może okazać się niewystarczająca. Jeśli szukają Państwo produktów stworzonych z myślą o osobach pracujących w tego rodzaju zawodach, lepszym rozwiązaniem będą maseczki medyczne lub maseczki ochronne jednorazowe.

Opisywane maski wielorazowe to jednak dobry wybór dla osób, którym zależy na optymalnej ochronie podczas wykonywania codziennych czynności, a przy tym, szukają one produktów wygodnych, umożliwiających swobodne oddychanie. Należy jednak pamiętać o tym, że maski wielorazowe bawełniane:

 • należy zmieniać, gdy tylko zrobią się one wilgotne, dlatego zawsze warto zabierać ze sobą dodatkowy model,
 • powinny być po każdym ich założeniu prane w temperaturze co najmniej 60°C,
 • warto wyprasować po każdym praniu, w celu zwiększenia ich higieniczności.

Trzeba też zatroszczyć się o to, aby każdy miał swoją maseczkę wielorazową. Nawet po jej wypraniu powinna być ona zakładana przez tę samą osobę. Gdy produkt nie jest używany, warto schować go do foliowego woreczka, który zabezpieczy materiał przed kontaktem z bakteriami mogącymi znajdować się na innych powierzchniach.

Maseczki ochronne wielorazowe z filtrem - czym się wyróżniają? 

Jeśli zależy Państwu na maseczkach wielorazowych zapewniających większą ochronę niż warianty bawełniane, warto zwrócić uwagę na produkty wyposażone w filtr. Dzięki niemu powietrze docierające do dróg oddechowych może zostać oczyszczone z:

 • wirusów i bakterii,
 • dymu tytoniowego,
 • różnego rodzaju alergenów,
 • zanieczyszczeń przemysłowych,
 • nieprzyjemnego zapachu,
 • pyłów typu PM10, PM2,5, PM1 będącymi składnikami smogu - im mniejsza liczba jest przy oznaczeniu, tym przed drobniejszymi cząsteczkami szkodliwych substancji obecnych w atmosferze chroni dana maseczka.

Jeśli dany produkt ma odpowiednio spełniać swoje zadanie, należy zadbać o to, żeby regularnie wymieniać w nim filtr. Dokładny czas działania jednego tego rodzaju wkładu ustalany jest przez producenta. W ofercie sklepu Maskimed znajdą Państwo filtr wzbogacony o węgiel aktywny, wzmacniający barierę dla zanieczyszczeń i zarazków. Tego rodzaju produkt można nabyć w korzystnej cenie bez konieczności inwestowania w kolejną maseczkę.

Opisywane maseczki wielorazowe z filtrem zazwyczaj są wyposażone też w zaworki ułatwiające oddychanie. Są one przydatne osobom noszących okulary - dzięki niemu nie trzeba martwić się zaparowanymi szkłami.

Maski wielorazowe z filtrem to dobry wybór dla osób:

 • borykających się z różnego rodzaju alergiami,
 • mających kontakt z zanieczyszczonym powietrzem,
 • chcących zabezpieczyć się przed wirusami oraz bakteriami,
 • pracujących przy remontach czy produkcji.

Ładne i wygodne maseczki wielorazowe

Oferujemy maseczki wielorazowe z wymiennym filtrem w kilku kolorach. Dzięki temu bez trudu mogą Państwo dopasować produkt do swoich ubrań. Z kolei warianty bawełniane dostępne są maseczki czarne oraz białe - klasyczne barwy doskonale pasują do każdego rodzaju stroju i świetnie komponują się z niemal każdym jego odcieniem. Co więcej, dbamy o to, aby wszystkie oferowane w sklepie Maskimed produkty zapewniały komfort noszącym je osobom.

Dzięki elastycznym materiałom wykorzystanym do robienia maseczek dobrze przylegają one do twarzy, co wpływa na wygodę oraz bezpieczeństwo zakładających je osób. Większość modeli została dodatkowo wyposażona również w specjalny sztywnik na nos. Pozwala on na jeszcze łatwiejsze dopasowanie produktu do swojej twarzy. Dodatkowym udogodnieniem są też elastyczne gumki na uszy, które nie uciskają, a tym samym, nie powodują dyskomfortu.

Bawełniane maseczki wielorazowe zostały wykonane z materiału, który ma certyfikat jakości Oeko-Tex. Potwierdza on bezpieczeństwo danej maski wielorazowej zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska. Produkty wykonane z tego rodzaju materiału nie podrażniają nawet delikatnej skóry ani nie wywołują alergii.

Maseczki wielorazowe - cena, którą warto zapłacić za bezpieczeństwo

Dlaczego warto postawić na nasze bawełniane maseczki wielorazowe? Cena tego rodzaju produktów jest wyższa niż wariantów jednorazowych, jednak należy pamiętać o tym, że mogą być one wykorzystywane przez znacznie dłuższy czas. Kupując maseczki wielorazowe ochronne w zestawie, mogą Państwo cieszyć się bezpieczeństwem, a także zaoszczędzić pieniądze.

Inwestując w maseczki ochronne wielorazowe z filtrem, zyskuje się produkt, z którego można korzystać przez dłuższy czas. Wymienny wkład, tak jak zostało napisane, kupią Państwo w naszym sklepie osobno w niskiej cenie, zapewniając sobie bezpieczeństwo na dłuższy czas. Co więcej, wybierając produkty z oferty sklepu Maskimed, inwestują Państwo w maseczki wielorazowe antywirusowe o sprawdzonym pochodzeniu, a także potwierdzonych certyfikatach.

Maseczki wielorazowe - sklep Maskimed

Oferujemy wygodne maseczki wielorazowe, które zmniejszą prawdopodobieństwo zarażenia siebie, a także innych zarówno w pracy, jak i wszędzie tam, gdzie spotyka się większą liczbę osób. Tego rodzaju produkty z wymiennymi filtrami zdadzą egzamin w zakładach produkcyjnych czy na budowie. Jeśli zależy Państwu na komfortowych, estetycznych oraz skutecznych produktach, polecamy nasze maseczki wielorazowe. Sklep Maskimed sprawdza również warunki, w jakich są transportowane, a także przechowywane dostępne w ofercie modele.

Ochronę oraz wygodę, jaką zapewniają znajdujące się w asortymencie maseczki wielorazowe, potwierdzają liczne opinie wcześniejszych klientów. Bezpieczeństwo kupujących jest dla sklepu Maskimed priorytetem, dlatego inwestując w nasze produkty, wybierają Państwo skuteczne maseczki dostosowane do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl