Maski antysmogowe FFP2 , Polskie, 4-warstwowe, BFE >95%

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 1,75 zł 1.75
Cena netto: 1,42 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Maska antysmogowa FFP2 z zaworkiem. Lekki i miękki materiał, regulowany klips na nos oraz elastyczne mocowanie na uszy. Wysoki współczynnik filtracji bakteryjnej BFE >95%, Wyprodukowana w Polsce.

Maska antysmogowa FFP2 NR wyposażona jest w zawór, którego głównym zadaniem w półmasce jest wypuszczenie z niej powietrza wydychanego przez użytkownika.
Półmaski antysmogowe spełniają wymagania wg norm:
EN 149:2001+A1:2009 dla półmaski w klasie filtracji FFP2 PFE ≥ 94%

  • NAJWYŻSZA FILTRACJA
  • penetracja aerozolu mgły oleju parafinowego - klasa ochrony FFP2 NR, PFE 94% (PFE to parametr dużo bardziej wymagający niż BFE używany w maseczkach 3 warstwowych. Cząsteczki tego aerozolu są porównywalne wielkościowo z wirusami (a nie tylko bakteriami jak w BFE). Maseczki 3-warstwowe z BFE 99%, będą miały PFE na poziomie 60%).
  • penetracja aerozolu chlorku sodu - klasa ochrony FFP2 NR

 

Maska antysmogowa FFP2

 

 

Maska antysmogowa FFP2

 

 

Maska antysmogowa FFP2

4-Warstwy

1. Oddychająca izolacja z miękkiej włókniny, zapewnia komfort w noszeniu

2 i 3. Dwa gęste filtry typu z włókniny typu Melt-blown stosowane w wysokiej jakości izolacjach tekstylnych.  Filtrowanie antybakteryjne (3.0 µm), przeciwpyłowe, zatrzymywanie kurzu, dymu i nieolejowych cząstek stałych z powietrza.

4. Nietkana włóknina – Blokuje przenikanie większych szkodliwych cząsteczek z powietrza oraz mikroorganizmów.

 

MAŁE OPORY POWIETRZA

  • najlepsze jakościowo filtry meltblown (produkowane w Polsce o specjalnej grubości na dedykowane potrzeby tych masek) spełniają wymogi filtracji przy mniejszej nominalnej grubości maski i mniejszej ilości warstw (4), a co za tym idzie przy mniejszych oporach ciśnieniowych i łatwiejszym oddychaniu.

 

 

Maska antysmogowa FFP2 saszetki

Opakowania

Maski pakowane po 1 szt. w saszetki. Wielokrotności 15 szt. pakowane są w woreczki foliowe.

 

Maska Antysmogowa FFP2 NR D do zabezpieczania układu oddechowego przed wdychaniem pyłów zawieszonych PM10 i PM 2,5 zawartych w smogu. Zalecana przy przebywaniu w środowisku, gdzie występuję przekroczenie dopuszczalnych norm zanieczyszczenia powietrza, w szczególności tlenku siarki, tlenku azotu oraz związków kancerogennych, których główne źródła stanowią pochodne węgla i ropy naftowej.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl