Tlen inhalacyjny Airbreath® z maską, 5L

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 47,97 zł 47.97
Cena netto: 39,00 zł
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

airbreath® czysty tlen inhalacyjny

Tlen w puszce do użytku rekreacyjnego. Poprawia energię i wytrzymałość oraz przyczynia się do zwiększenia zawartości tlenu we krwi, pozwalając na większe obciążenie.

Pomaga niszczyć szkodliwe bakterie w organizmie, nie wpływając na użyteczne bakterie, które są potrzebne.

Przewlekle chorzy – tlen wspomoże system immunologiczny takich osób oraz produkcję hormonów i białek.

 • Zwiększa wytrzymałość
 • Poprawia koncentrację
 • Pomaga w walce ze zmęczeniem
 • Odświeża i poprawia elastyczność i strukturę skóry
 • Dobry na wysokościach
 • Wspomaga system immunologiczny

Jak stosować tlen airbreath®

Puszka tlenu airbreath® zawiera 99,5% czystego tlenu inhalacyjnego i wyposażona jest w innowacyjną maskę 2 w 1 do precyzyjnego dozowania, która służy również jako zatyczka. Zapewnia bezpośredni dopływ tlenu do ust użytkownika i wdychanie bez zanieczyszczeń ze środowiska.

Rozmiar puszki poręczny, pasujący do małych i dużych worków treningowych, plecaków lub torby, aby użytkownicy mogli korzystać z zalet tlenu airbreath® w każdym miejscu. Odpowiedni do użytku domowego i w stałych miejscach.

  

Kto może stosować tlen inhalacyjny?

Zawodowi sportowcy, gwiazdy filmowe i piosenkarze coraz częściej używają tlenu do celów rekreacyjnych, aby uzyskać lepsze wyniki i przyspieszyć powrót do zdrowia.  Airbreath® przeznaczony jest nie tylko dla sportowców zawodowych, ale także rekreacyjnych oraz osób obciążonych codziennym stresem i wysiłkiem. Wspomaganie tlenem inhalacyjnym w puszce jest możliwe w każdym miejscu i przez każdego.

 • Kierowcy - odbudowuje czujność i szybkość reakcji oraz zmniejsza senność i ziewanie podczas długich, monotonnych tras.
 • Studenci - środek ten poprawia pamięć i koncentrację na krótki czas, ale czasami bardzo ważny moment, np. podczas egzaminów.
 • Sportowcy - tlen to źródło energii dla mięśni i mózgu. Przyspiesza odnowę ATP, głównego nośnika energii w komórkach, co pozwala na szybszy powrót do kolejnej serii ćwiczeń.
 • Przewlekle chorzy - tlen wspomoże system immunologiczny takich osób oraz produkcję hormonów i białek.
 • Ludzie otyli - tlen jest najważniejszym czynnikiem w procesie metabolizmu przy spożywaniu posiłków tłustych oraz wysoko węglowodanowych, jak i cukrów czy alkoholu. Nasz organizm musi zużyć więcej tlenu do rozbicia tych substancji niż np. białek.

Jak działa tlen airbreath®?

Zwiększa wytrzymałość

Skraca czas regeneracji i przyczynia się do szybszej regeneracji po stresie w organizmie spowodowanym wysiłkiem. Zwiększa wytrzymałość i zmniejsza zmęczenie.

Poprawia koncentrację

Poprawia zdolności poznawcze i koncentrację psychiczną u uczniów i studentów. Poprawia też pamięć i zdolności umysłowe. Redukuje objawy zmęczenia.

Pomaga w walce ze zmęczeniem

Zmęczenie rutynowo dotyka kierowców, więc tlen jest odpowiedni dla kierowców na długich trasach, ponieważ pomaga zwiększyć koncentrację, zmniejszyć poziom stresu w korkach, zmniejszyć zmęczenie i znużenie podczas długich podróży. Zwiększa również energię podczas podróży, podczas których zmęczenie pojawia się wcześnie - skraca czas reakcji.

Odświeża i poprawia elastyczność i strukturę skóry

Zmniejsza ilość powstających zmarszczek i ich głębokość. Jest przydatny w procesie detoksykacji i wzmacnia układ odpornościowy.

Zwalcza kaca

Stosuje się go w celu zapobiegania kacom poprzez uzupełnianie poziomu tlenu we krwi obniżonego przez alkohol - szybszy powrót do zdrowia po imprezie przez całą noc.

Dobry na wysokości

Pomaga zaopatrzyć komórki i organizm w dodatkowy tlen, poprawia nasycenie krwi tlenem, zwłaszcza na wyższych wysokościach, gdzie powietrze jest rzadsze. Łagodzi negatywne skutki wyższych wysokości i zmniejsza zmęczenie i senność.

Producent

airbreath® OXYGEN jest produkowany przez firmę AIR RIO z siedzibą w Mali Lošinj w Chorwacji, która powstała w 2015 roku, a w 2016 roku rozpoczęła projekt Airbreath®. Produkty airbreath® zostały stworzone z myślą i celem, aby zapewnić każdemu możliwość korzystania z dobrodziejstw czystego tlenu do użytku rekreacyjnego oraz czystego powietrza na wyspie Lošinj o szczególnych właściwościach, które są odpowiednie dla zdrowia ludzkiego.

Sprawdzona jakość i podwójna kontrola

Wszystkie nasze produkty przeznaczone do inhalacji tlenowej zostały przetestowane i certyfikowane. Dostępne są dwa raporty z testów, z niezależnego Laboratorium Analityki i Toksykologii oraz z Instytutu Zdrowia Publicznego im. Andrija Štampara.

Zobacz Certyfikaty poniżej:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (3)

14 listopada 2020

Bardzo fajne uczucie - nigdy wcześniej nie wdychałem takiego tlenu. Kupiłem na próbę, żeby leżał w domu "w razie czego" gdyby ktoś z rodziny nagle potrzebował, a z miejscami w szpitalu byłby problem. Bardzo fajnie widać na pulsoksymetrze jak po paru głębszych wdechach podnosi się poziom tlenu we krwi, czyli chyba działa? :)

23 listopada 2020

Wygodna maska do inhalacji. Nie mam pulsoksymetru, żeby porównać nasycenie krwi tlenem, ale po paru wdechach lepiej się czułam, więc chyba działa :)

24 listopada 2020

Jestem zadowolony z zakupu. Przesyłka przyszła w trybie ekspresowym!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl