Czarne maseczki ochronne cieszą się niesłabnącą popularnością, dlatego w ofercie sklepu Maskimed dostępne są zarówno produkty jedno-, jak i wielorazowe w tym kolorze. Mogą Państwo wybierać spośród wariantów z filtrami zwiększającymi ochronę, a także zaworkami, które zapewniają komfort noszenia dostępnych maseczek.

 

Czarne maski, maseczki

Maski FFP2 Polskie 5-Warstwowe, BFE >95%, 2 Filtry, Czarne

Maski FFP2 Polskie 5-Warstwowe, BFE >95%, 2 Filtry, Czarne
Maski FFP2 Polskie 5-Warstwowe, BFE >95%, 2 Filtry, Czarne

Maska ochronna FFP2 5-warstwowa z DWOMA grubymi filtrami meltblown i blaszką na nos estetycznie wszytą w materiał maski. Lekki i miękki materiał, regulowany klips na nos oraz elastyczne mocowanie na uszy. Wysoki współczynnik filtracji bakteryjnej BFE >95%, Wyprodukowana w Polsce,  Certyfikowane Przez Polską Jednostkę, standard EU EN149:2001 + A1:2009.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

0,92 zł

Cena netto: 0,75 zł

Maska FFP2 5-Warstwowa, BFE >95%, 2 Filtry, Certyfikat CE, Czarne

Maska FFP2 5-Warstwowa, BFE >95%, 2 Filtry, Certyfikat CE, Czarne
Maska FFP2 5-Warstwowa, BFE >95%, 2 Filtry, Certyfikat CE, Czarne

Maska ochronna FFP2 5-warstwowa z DWOMA grubymi filtrami meltblown i blaszką na nos estetycznie wszytą w materiał maski. Lekki i miękki materiał, regulowany klips na nos oraz elastyczne mocowanie na uszy. Wysoki współczynnik filtracji bakteryjnej BFE >95%, Certyfikat CE, standard EU EN149:2001 + A1:2009. Kolor czarny. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

0,54 zł

Cena netto: 0,44 zł

Maski FFP3, BFE >99%, Certyfikat CE, czarna

Maski FFP3,  BFE >99%,  Certyfikat CE, czarna
Maski FFP3, BFE >99%, Certyfikat CE, czarna

Maska FFP3 czarna. BFE>99%. Spełnia normę EN 149:2001+AC:2009. Maska 5-warstwowa. Kolor czarny.

Dostępność: tymczasowo niedostępny

Cena:

2,09 zł

Cena netto: 1,70 zł

Czarne maseczki - jednorazowe oraz wielorazowe produkty zapewniające ochronę

Ochrona przed wirusami oraz bakteriami jest niezwykle ważna. Prawidłowo noszona maseczka może ograniczyć rozprzestrzenianie się chorób i ochronić jej użytkownika oraz inne osoby przed szkodliwym działaniem zanieczyszczeń będących w powietrzu.

Czarne maseczki ochronne z filtrem

W naszej ofercie są czarne maseczki wyposażone w:

  • filtr meltblown, pozwalający na skuteczną ochronę układu oddechowego zarówno lekarzy na co dzień obcujących z pacjentami cierpiącymi na choroby przenoszone drogą kropelkową, jak i dla innych osób stosujących maseczki w ramach profilaktyki zabezpieczającej przed zarażeniem w kontaktach międzyludzkich;
  • aktywny filtr węglowy, doskonałe nie tylko dla osób chcących uchronić się przed zarażeniem wirusami lub bakteriami, lecz także dla alergików czy też ludzi mających częsty kontakt z zanieczyszczonym powietrzem. Ponadto tego typu produkt zabezpiecza również przed nieprzyjemnymi zapachami.

Czarne maski ochronne wyposażenie w odpowiednie filtry to doskonały wybór dla osób, które chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo, a przy tym, zależy im żeby produkt estetycznie wyglądał i pasował do większości stylizacji. Jest to szczególnie istotne dla ludzi noszących tego typu produkty przez dłuższy czas, np. w miejscu pracy.

Maski czarne z zaworkiem - gwarancja komfortu

W asortymencie sklepu Maskimed znajdują się czarne maseczki ochronne z zaworkiem. Rozwiązanie to znacznie ułatwia oddychanie podczas noszenia produktu, a co za tym idzie, sprawia, że czynność ta jest bardziej komfortowa. Co więcej, dzięki zaworkowi można uniknąć częstego parowania szkieł okularów, co jest szczególnie dokuczliwe, gdy na dworze panuje niska temperatura.

Maski czarne z zaworkiem są doskonałym wyborem szczególnie dla osób, które muszą nosić tego typu produkty przez wiele godzin, np. będąc w pracy. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że otwarty zaworek sprawia, że filtrowane jest wyłącznie powietrze wdychane, a nie również wydychane, jak w przypadku wyboru klasycznej czarnej maseczki. W związku z tym tego rodzaju produkty nie są polecane osobom, które mogą być chore i chcą uchronić przed zarażeniem innych ludzi.

Komfort noszenia oferowanych przez Maskimed czarnych maseczek zwiększają również elastyczne gumki, które nie uciskają okolic uszu, a przy tym, sprawiają, że produkt odpowiednio leży na twarzy. Co więcej, część maseczek została wyposażona w specjalne usztywnienia na nos, które również wpływają na komfort osób noszących tego typu produkty. Druciki zwiększają też bezpieczeństwo, ponieważ dzięki nim materiał nie odstaje od twarzy.

Czarne maseczki - jednorazowe czy wielorazowe?

Sklep Maskimed oferuje zarówno czarne maseczki jednorazowe, jak i produkty wielorazowe, które można po wypraniu założyć ponownie. Wybór określonego wariantu powinien zależeć przede wszystkim od tego, kto oraz kiedy ma wykorzystywać daną maseczkę. Czarne maseczki chirurgiczne 3-warstwowe są zazwyczaj stosowane przez lekarzy. Nie wymienia się w nich filtrów, a po „zużyciu” danego produktu, należy go wyrzucić i założyć nowy. Z kolei warianty wielorazowe po ich noszeniu wymagają wyprania. Zazwyczaj trzeba również wymieniać w nich filtry, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

Dostępne są także warianty wielorazowe z jonami srebra, które lepiej niż klasyczne produkty chronią przed wirusami. Zarówno maseczki czarne jednorazowe, jak i te przeznaczone do kilkukrotnego użytku wykonane są z delikatnych dla skóry materiałów. Część z nich uzyskała certyfikat Oeko-Tex, co potwierdza bezpieczeństwo materiałów dla ludzi, a także dla środowiska. Dzięki temu, że nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji, są odpowiednie również dla osób z wrażliwą skórą i dla alergików.

Czarne maseczki ochronne w asortymencie sklepu Maskimed

W asortymencie sklepu Maskimed znajdą Państwo czarne maski chirurgiczne jednorazowego użytku oraz warianty typu FFP2 czy FFP3, które często określa się mianem antysmogowych oraz antypyłowych. Warto przy tym zaznaczyć, że zapewniają one optymalną ochronę przed drobnoustrojami. Oferujemy także czarne maseczki, które bez obaw można prać i stosować ponownie. Wszystkie produkty zostały estetycznie wykończone, a ich ciemny kolor sprawia, że nietrudno je dopasować do swojej stylizacji.

Czarne maseczki to również dobry wybór dla osób, które mają obawy co do tego, że dane produkty się pobrudzą. Zależy nam na tym, aby dbać o zdrowie naszych klientów, dlatego dostarczamy Państwu wyłącznie maseczki posiadające odpowiednie certyfikaty, świadczące o ich skuteczności. Upewniamy się także, że wszystkie produkty są transportowane i przechowywane w odpowiednich warunkach, aby móc oferować wyłącznie dobre produkty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl