Wirusy, bakterie, smog - dla tych substancji maseczki FFP3 są barierą nie do przejścia. Spośród produktów z oznaczeniem FFP maski FFP3 z filtrem dają najlepszą ochronę przed patogenami - ponad 99%! Zapraszamy więc do internetowych alejek sklepu Maskimed - dbamy o bezpieczeństwo rodzin i medyków.

Maska FFP3 , 5-warstwowa, BFE >99%, 2 filtry, Certyfikowana w Polsce - mocowanie na uszy

Maska FFP3 ,  5-warstwowa, BFE >99%,  2 filtry, Certyfikowana w Polsce - mocowanie na uszy
Maska FFP3 , 5-warstwowa, BFE >99%, 2 filtry, Certyfikowana w Polsce - mocowanie na uszy

5-warstwowa maska FFP3 z dwiema warstwami z filtrem meltblown, bez zaworków. Certyfikowana przez POLSKĄ jednostkę notyfikowaną. Posiada mocowanie na uszy. Najsilniejsza ochrona antywirusowa i antybakteryjna. Spełnia normę EN 149:2001, certyfikat CE.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,50 zł (netto: 2,85 zł )

Maska FFP3 , 5-warstwowa, BFE >99%, 2 filtry, Certyfikowana w Polsce - mocowanie wokół głowy

Maska FFP3 ,  5-warstwowa, BFE >99%,  2 filtry, Certyfikowana w Polsce - mocowanie wokół głowy
Maska FFP3 , 5-warstwowa, BFE >99%, 2 filtry, Certyfikowana w Polsce - mocowanie wokół głowy

5-warstwowa maska FFP3 z dwiema warstwami z filtrem meltblown, bez zaworków. Certyfikowana przez POLSKĄ jednostkę notyfikowaną. Posiada mocowanie na gumki wokół głowy. Najsilniejsza ochrona antywirusowa i antybakteryjna. Spełnia normę EN 149:2001, certyfikat CE.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,90 zł (netto: 3,17 zł )

Maska FFP3 z Zaworkiem, 5-warstwowa, BFE >99%, 2 filtry, Certyfikowana w Polsce

Maska FFP3 z Zaworkiem, 5-warstwowa, BFE >99%, 2 filtry, Certyfikowana w Polsce
Maska FFP3 z Zaworkiem, 5-warstwowa, BFE >99%, 2 filtry, Certyfikowana w Polsce

5-warstwowa maska FFP3 z zaworkiem i dwiema warstwami z filtrem meltblown. Certyfikowana przez POLSKĄ jednostkę notyfikowaną. Maska posiada mocowanie wokół głowy. Najsilniejsza ochrona antywirusowa i antybakteryjna. Spełnia normę EN 149:2001, certyfikat CE.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 3,90 zł (netto: 3,17 zł )

Półmaska filtrująca FFP3 3M Aura™ 9332+, BFE > 99%, Certyfikat CE

Półmaska filtrująca FFP3 3M Aura™ 9332+, BFE > 99%, Certyfikat CE
Półmaska filtrująca FFP3 3M Aura™ 9332+, BFE > 99%, Certyfikat CE

Półmaska ochronna FFP3 Aura™ 9332+ łączy zalety filtrującego materiału elektretowego 3M z technologią filtracyjną zapewniając komfort i łatwość oddychania. Zawór 3M™ Cool Flow™ efektywnie likwiduje nagromadzone ciepło zapewniając przyjemne uczucie chłodu i bardziej komfortowe użytkowanie. Certyfikat:EN 149:2001+ A1:2009

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 18,99 zł (netto: 15,44 zł )

Maseczki FFP3 - wygodne i skuteczne maski z filtrem

Co wyróżnia maseczki FFP3 na tle innych środków ochrony? To efektywność filtracji odpowiada za skuteczną ochronę przed bakteriami i wirusami, niezależnie od rodzaju drobnoustrojów. Maseczki z filtrem FFP3 dają najlepszy efekt spośród produktów z symbolem FFP.

Maseczki FFP3 z najlepszą filtracją na rynku

Potwierdzeniem działania sprzedawanych przez nas środków ochrony są atesty i certyfikaty. Maseczki z filtrem FFP3 spełniają normę europejską EN 149:1002+AC:2009, która potwierdza, że ich minimalny poziom efektywności filtracji wynosi aż 99%. Właśnie taki stopień zabezpieczenia sprawia, że wybierają je m.in. pracownicy służby zdrowia, którzy na co dzień mają styczność z osobami chorymi - nie tylko na COVID-19, ale także wiele innych infekcji wirusowych czy bakteryjnych.

Nasi klienci mają pewność, że każda maska otrzymała stosowny certyfikat, spełnia normy sanitarne, a także była przechowywana i przewożona w higienicznych warunkach - zyskaliśmy zaufanie medyków i polskich rodzin dzięki współpracy tylko ze sprawdzonymi producentami.

5-warstwowa budowa maski z filtrem FFP3

Certyfikowane maseczki FFP3 zapewniają aż 99% filtracji dzięki swojej wielowarstwowej strukturze. To właśnie liczba i skład warstw w maseczce medycznej przesądzają o jej jakości.

Warstwa przylegająca do twarzy została pokryta przyjazną dla skóry włókniną PE. Cała maseczka FFP3 jest antyalergiczna i nie wywołuje żadnej reakcji na skórze. Noszona zgodnie z zaleceniami producenta nie spowoduje zaczerwienienia lub innych zmian na wokół ust. To bardzo ważne zwłaszcza dla osób, które noszą maski przez wiele godzin, np. pielęgniarek i lekarzy na dyżurach.

Kolejne dwie warstwy to najważniejsze elementy w maseczce FFP3 - niezawodne filtry meltblown. Zostały stworzone po to, by przeciwdziałać zakażeniom przenoszonym drogą kropelkową. Filtr chroni również układ oddechowy przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z powietrza. Zastosowanie dwóch warstw filtracji nie wpływa na komfort oddychania w maseczce, a poziom zabezpieczenia przed wirusami i bakteriami jest o wiele lepszy niż w modelach z jednym filtrem.

Ponadto w maseczce znajduje się materiał higroskopijny, który kontroluje wilgotność i zapobiega przesiąkaniu płynów i zakażeniom drogą kropelkową, a także jeszcze jedna warstwa włókniny PE. Taki zestaw materiałów sprawia, że nasze maseczki z filtrem FFP3 mogą gościć dziś w takich miejscach jak szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie i stomatologiczne i w wielu innych obiektach użyteczności publicznej.

Standard FFP3 - maseczki ochronne

Maski FFP3 mogą być stosowane jako maseczki chirurgiczne i antywirusowe. Skuteczna ochrona ust i nosa w placówkach medycznych stała się priorytetem w czasie pandemii, ale bariera dla koronawirusa to niejedyne zastosowanie maseczek z filtrem FFP3.

Wiele czynności medycznych stanowi zagrożenie dla dróg oddechowych lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników pierwszej linii frontu. Niebezpieczeństwem jest nie tylko zakażenie wirusem, ale też bakteriami, które mogą wywołać takie choroby jak zapalenie płuc, gruźlica, błonica czy zakażenie mykoplazmą.

Wybierając maseczki dla personelu medycznego, należy kierować się przede wszystkim efektywnością filtracji. Hurtowo zamawiane produkty będą korzystne cenowo, dlatego nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie pracowników, bo to od nich zależy bezpieczeństwo pacjentów.

Uniwersalne maski FFP3

Cząsteczki, przed którymi bronią nas maseczki z filtrem FFP3, to nie tylko drobnoustroje chorobotwórcze. Aż pięć warstw maski zabezpiecza również przed silnie toksycznymi cząsteczkami, np. zarodnikami grzybów pasożytniczych czy substancjami rakotwórczymi. Wszelkie pyłki w stanie ciekłym i stałym, a także aerozol i dym nie są w stanie pokonać bariery stawianej przez maseczki z filtrem FFP3.

Tak szczelna ochrona przed unoszącymi się w powietrzu cząsteczkami sprawia, że maski z filtrem FFP3 są rekomendowane nie tylko jako środek prewencyjny dla medyków. Zamawiają je również firmy z branży chemicznej dla osób pracujących w laboratoriach lub rolnicy wykonujący opryski.

Przed infekcjami muszą chronić się także pracownicy sanepidu, którzy na co dzień mają styczność z wieloma substancjami toksycznymi. Najwyższy poziom filtracji w maseczkach ochronnych FFP3 stanowi jedyną tak skuteczną ochronę przed zarażeniem się od osoby, z która mamy bliski kontakt.

Mimo że filtrujące na poziomie FFP3 maseczki są najczęściej określane jako maski antywirusowe, to ich zastosowanie jest o wiele szersze. Wszędzie tam, gdzie unoszące się w powietrzu pyły i aerozole mogą zagrażać Państwa zdrowiu, maseczki FFP3 sprawdzą się najlepiej.

Maseczki FFP3 z zaworkiem

Wiele osób skarży się na maseczki antywirusowe, które utrudniają oddychanie. Rezygnują tym samym z ochrony siebie i innych, a przecież wystarczy zastąpić je komfortową maską z zaworkiem.

Maseczki FFP3 z zaworkiem oddechowym ułatwiają odprowadzanie wydychanego powietrza na zewnątrz. Dzięki temu maska nie robi się szybko wilgotna i nie powoduje uczucia duszności. Co więcej, maseczki FFP3 z zaworkiem eliminują problem parujących okularów.

Osoby z dolegliwościami układu oddechowego szczególnie cenią sobie maski z filtrem FFP3 i zaworem, bo zapewniają im niezbędny komfort oddychania. Jednocześnie wysoka efektywność filtracji chroni je przed wirusami i bakteriami, więc nie muszą wybierać między zdrowiem a swobodnym oddychaniem.

Maski FFP3 z zaworem wydechowym nie eliminują jednak ryzyka zarażenia innych. Powietrze przedostaje się przez zawór podczas oddychania, a wraz z nim wirusy i bakterie. Osoby, które mają objawy infekcji lub sądzą, że mogą być chore, powinny postawić na zwykłe maseczki FFP3 bez zaworka.

Antysmogowe maseczki z filtrem FFP3

Maski z filtrem FFP3 to gwarancja zdrowego uprawiania sportu. Biegając lub jeżdżąc na rowerze, wdychamy o wiele więcej powietrza niż na zwykłym spacerze. Do płuc dostają się zanieczyszczenia, które zwłaszcza w większych, ruchliwych miastach są dużym problemem.

Mieszanina unoszących się w powietrzu pyłów i szkodliwych związków chemicznych nie przedostanie jednak się do organizmu, jeśli zasłonimy usta maską FFP3. Tylko ona jest w stanie zatrzymać aż 99% zanieczyszczeń chemicznych, a także grzybów, bakterii i pierwotniaków. Nie utrudnia przy tym oddychania, więc nie wpływa na efektywność treningu.

Szczelne i wygodne maseczki z filtrem FFP3

To, czy maseczka będzie dobrze spełniać swoją rolę, w dużej mierze zależy od jej kształtu. Żeby zanieczyszczenia i drobnoustroje nie przedostawały się przez barierę, maska musi szczelnie przylegać do twarzy. Tylko wtedy jej noszenie ma sens.

Problem ze szczelnością znika w przypadku maski z filtrem FFP3 (kształtem przypominającą maseczkę FFP2), która jest tak dopasowana, że z łatwością przylega do twarzy. Od zwykłych masek różni ją stabilny zacisk nosowy, który odpowiednio układa szczelnie nałożoną maskę. Dzięki swojemu kształtowi maseczka może skutecznie chronić przed bakteriami i wirusami.

W przypadku maski z zaciskiem nosowym ochrona idzie w parze z wygodą. Nasze maseczki FFP3 występują w dwóch wariantach: z gumkami zakładanymi na uszy lub wokół głowy. Do tego są lekkie i miękkie, więc nie zwracamy na nie uwagi podczas noszenia. Dużą zasługę ma w tym gąbka na nos, dzięki której z łatwością oddychamy przez maskę, a okulary nie parują.

Maseczki FFP3 - sklep z maskami medycznymi

Zyskaliśmy grono zadowolonych, a przede wszystkim zdrowych Klientów, którym nie jest obojętne pochodzenie maseczek FFP3. Nasze maski z filtrem FFP3 cieszą się ogromnym powodzeniem, bo:

  • efektywność filtracji na poziomie aż 99% została potwierdzona badaniami;
  • certyfikaty, którymi je odznaczono, pochodzą od polskich jednostek notyfikowanych;
  • spełniają normy sanitarne już od momentu produkcji, poprzez transport, aż po magazynowanie w odpowiednich warunkach;
  • Maskimed to profesjonalny sklep, który skupia się na maskach medycznych i innych środkach ochrony osobistej. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów jest więc tematem, którym zajmujemy się codziennie, nie poświęcając uwagi innym branżom.

Ile kosztują maseczki FFP3? Cena nie różni się dużo od najtańszych produktów niewiadomego pochodzenia, bez polskich certyfikatów. Maski z filtrem FFP3 to inwestycja w zdrowie. Biorąc pod uwagę stopień ochrony i wygody, jaki zapewniają, są zdecydowanie warte swojej ceny. Maseczki FFP3 są dostępne w dużych ilościach w sklepie Maskimed, dlatego zapraszamy zarówno indywidualnych Klientów, jak i przedstawicieli zakładów pracy i obiektów użyteczności publicznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium